Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air відкриває 7 нових рейсів з України! Квитки вже в продажу

  • 29.04.2020 10:33
  • Dmytro
борт літака віззейр

Нарешті ми дочекалися позитивних новин від європейських лоукостерів. Wizz Air оголосив про сім нових рейсів з України та відкриття нової бази.

Відомий європейський лоукостер Wizz Air оголосив про відкриття 7 нових маршрутів зі Львова до Біллунна (Данія), Таллінна (Естонія), Лісабона (Португалія), Гамбурга (Німеччина), Щецина (Польща), а також із Харкова до Талліна і Берліна (Німеччина). Квитки вже є в продажу – від €14,99 в одну сторону. Про це вказується в повідомленні перевізника.

Також 1 липня Wizz Air відкриває нову базу в аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, де розмістить один літак Airbus A320. Вона стане вже другою базою авіакомпанії в Україні.

Відкриваючи нові напрямки зі Львова та Харкова, Wizz Air створює для українських мандрівників можливості відвідати п’ять різних країн. Авіакомпанія продовжує пропонувати якісні послуги за низькими цінами, з’єднувати Україну з іншими європейськими країнами і робити свій внесок у розвиток місцевих спільнот та економіки, створюючи робочі місця на ринку авіації та туризму.

Ми раді повідомити про розширення нашої української маршрутної мережі, впроваджуючи підвищені заходи безпеки. Сьогодні відзначаємо важливу подію в історії діяльності Wizz Air в Україні і оголошуємо про відкриття бази у Львові та п’яти нових маршрутів зі Львова та два – із Харкова, що будуть виконуватися з липня. Ця інвестиція підкреслює нашу довготривалу відданість країні, – заявив головний комерційний директор Wizz Air Джордж Міхалопулос.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей