Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air вже відновив деякі регулярні рейси. Подивіться, що вас тепер чекає в аеропорті і на борту літака

  • 05.05.2020 11:41
  • Dmytro
Аеропорт Будапешта

Поки інші авіакомпанії будують плани відновлення авіарейсів, угорський лоукостер Wizz Air вже зробив це. Звісно, тільки частково. Давайте подивимося на реальному прикладі як можуть змінитися правила подорожей літаками в найближчому майбутньому.

Минулого тижня Wizz Air відновив регулярні рейси з декількох європейських міст: Будапешта, Відня і Лондона. Перевізник вже здійснив перельоти з них, наприклад, до Софії, Бухареста та Лісабона. Таким чином потроху європейська авіація починає повертатися до неба.

Проте відновлені рейси будуть здійснюватися відповідно до абсолютно нових процедур, з якими пасажирам доведеться зіткнутися як в аеропорту, так і на борту літака. Як вони виглядають на практиці? Давайте подивимося на прикладі аеропорту Будапешта.

Як ми можемо побачити на фотографіях, відтепер люди на летовищі повинні носити маски, а також дотримуватися відповідної дистанції один від одного. В Будапешті намагаються допомогти пасажирам, наклеївши на підлогу спеціальні позначки.

Аеропорт Будапешта

Крім того, в угорському аеропорті встановлені прилади з дезінфікуючими засобами. А ті співробітники, які через свою роботу не можуть дотримуватися відстані в 1,5 метра між людьми, повинні носити маски.

Аеропорт Будапешта

Також для мінімізації фізичного контакту аеропорт просить пасажирів, які вилітають з Будапешта, віддавати перевагу онлайн-реєстрації, а для реєстрації багажу – системі самообслуговування.

Для того, щоб пасажири не забували дотримуватися соціальної дистанції, в угорському аеропорті в залах очікування спеціальними наліпками вказано на які крісла не можна сідати.

Аеропорт Будапешта

Крім того, черга на посадку тепер виглядає значно довшою. Це потрібно, щоб дотримуватися все тієї ж соціальної дистанції.

Аеропорт Будапешта

Проте не лише на прикладі аеропорту Будапешта можна побачити як зміниться подорож літаками. Наприклад, на YouTube є дуже цікавий репортаж про переліт минулої п’ятниці з Відня до Лісабона, в якому на практиці можна побачити, як тепер виконуються перельоти Wizz Air.

На перший погляд може здатися, що з дотриманням нових процедур все виглядає добре. Проте варто взяти до уваги той факт, що зараз аеропорти майже порожні. Вже лунають експертні оцінки, що коли більше авіакомпаній відновить свою роботу, то через обмеження в аеропортах нам доведеться приїжджати до них навіть за 4 години до рейсу.

Фото Budapest Airport

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей