Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Приємний сюрприз від Wizz Air! Два дні послуга Wizz Flex буде коштувати лише 30 гривень

  • 30.04.2020 15:39
  • Dmytro
Літак Wizz Air

Угорський лоукостер, щоб ще більше заохотити клієнтів купувати квитки, різко зменшив ціну на послугу гнучкої зміни бронювання. Будьте уважні – акція триватиме лише два дні!

Wizz Air продовжує стимулювати мандрівників купувати квитки для майбутніх подорожей. Авіакомпанія влаштувала спеціальну акцію, під час якої можна придбати додаткову послугу Wizz Flex тільки за 30 гривень (або €1). Відповідна інформація вказується під час бронювання перельотів. Звичайна ціна Wizz Flex 365 гривень (або €12).

Wizz Flex

Умови акції доволі прості:

  • термін дії з 00-00 30 квітня до 23-59 1 травня 2020 року за центральноєвропейським часом (CET) (тобто з 01-00 30 квітня до 00-59 2 травня 2020 року за київським часом).
  • знижка діє на нові бронювання, зроблені 30 квітня та 1 травня;
  • ціна в 30 гривень (або €1) застосовується за кожен рейс і за кожного пасажира;
  • знижка не поширюється на групові бронювання (тобто для більш ніж 10 осіб).

Wizz Flex

До речі, щоб придбати Wizz Flex, не потрібно бути членами Wizz Discount Club Standard.

Що таке Wizz Flex

Придбавши додаткову послугу Wizz Flex, пасажир має право на зміну рейсу онлайн без сплати збору за це. А у разі скасування бронювання він зможе отримати відшкодування коштів на баланс облікового запису Wizz.

Як працює Wizz Flex для зміни рейсу

Для бронювань рейсів в один бік можна змінювати дату, час і напрямок заброньованого рейсу, але не пізніше ніж за 3 години до запланованого часу відправлення. Для бронювань зі зворотним рейсом необхідно змінити маршрут обох рейсів.

Якщо рейс, що відбуває, уже вилетів, можна змінити тільки дату та час для рейсу, що прибуває.

Якщо тариф нового рейсу вищий за тариф початкового, необхідно сплатити різницю. А якщо тариф нового рейсу нижчий за тариф наявного, додатково сплачувати нічого не потрібно, проте різниця вартості не відшкодовується.

Як працює Wizz Flex в разі скасування бронювання

Для рейсів в одну сторону бронювання можна скасувати не пізніше ніж за 3 години до запланованого часу відправлення. Для бронювань зі зворотним рейсом його можна скасувати не пізніше ніж за 3 години до запланованого часу відправлення першого рейсу.

Відшкодовані кошти повертаються на баланс облікового запису Wizz власника бронювання протягом 72 годин. За послугою Wizz Flex відшкодування не повертається на банківський рахунок або кредитну чи дебетову картку, з яких здійснювалась оплата.

Використати суму відшкодування можна протягом 90 днів від дати повернення коштів.

Якщо пасажир бронює рейс через туристичне агентство, він не має права скасувати бронювання або надіслати запит на відшкодування коштів.

Повні правила Wizz Flex можна прочитати за цим посиланням.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей