Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Два нові маршрути Wizz Air з України до Будапешта! Ціни від €10 в одну сторону!

  • 10.09.2019 11:43
  • Dmytro
борт літака віззейр

Прекрасні новини для любителів угорської столиці! Авіакомпанія Wizz Air вже з наступного літа відкриє два нові маршрути з Харкова і Львова до Бударешта.

Авіакомпанія Wizz Air оголосила про відкриття двох нових маршрутів зі Львова і Харкова до Угорщини.

Харків – Будапешт з 1 червня – по понеділках і п’ятницях
Львів – Будапешт з 3 червня – по середахах і неділях

Українські пасажири можуть вже зараз планувати свою наступну мандрівку і бронювати квитки на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей