Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В китайському Вухані мільйонні натовпи туристів! Саме звідти почалася пандемія Covid-19

  • 20.10.2020 11:17
  • Dmytro
Вухань

Незважаючи на те, що саме з цього міста розпочалася пандемія Covid-19, до Вуханя їздить величезна кількість туристів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Вухань – це місто в центральному Китаї, яке досі у багатьох викликає найжахливіші асоціації. Адже саме воно стало епіцентром спалаху Covid-19. Місто і його жителів закрили в своїх будинках на приблизно 76 днів.

Тепер, коли китайці вирішили проблему Covid-19, вони знову почали подорожувати. В результаті про все той же Вухань знову говорять – він б’є рекорди популярності серед туристів. Місто виявилося найбільш відвідуваним китайським напрямком під час національного свята «Золотий тиждень».

Воно відзначалося 1-8 жовтня. В цей час до Вуханя завітали 18,8 мільйона відвідувачів. Про це вказується в матеріалі Skift з посиланням на Wall Street Journal, яке в свою чергу використовує дані китайської туристичної влади.

Такий великий приплив туристів до Вуханю пов’язаний з тим, що багато жителів Піднебесної хотіли підтримати відновлення місцевого бізнесу своїх співвітчизників. Крім того, через обмеження на поїздки за кордон левова частка китайських мандрівників вирушила в поїздки всередині країни.

Проте під час «Золотого тижня» в цьому році китайці подорожували менше, ніж в минулому. Як повідомляє South China Morning Post з посиланням на дані Міністерства культури і туризму Китаю, кількість туристичних поїздок в країні цього року скоротилося на 21% до 637 млн осіб, а витрати на 30%.

Skift також повідомляє, що туристичні компанії пропонують безліч популярних екскурсій. Одноденна поїздка за маршрутом головних визначних пам’яток цього міста і його околиць, наприклад, відвідування Вежі жовтого журавля, музею Хубею або Східного озера коштує від $139 на людину. В той же час в програму не включені місця, пов’язані з пандемією.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей