Якщо любите ходити пішки чи їздити велосипедом, отримаєте безкоштовні квитки до музеїв

  • 08.02.2020 16:57
  • Dmytro
Відень

Вже з 26 лютого у Відні стартує експеримент. Добровольці, які погодяться відмовитися від автомобілів на користь прогулянок пішки, будуть отримувати спеціальні «культурні жетони». Також їх можна буде одержати за користування велосипедами або громадським транспортом. Згодом жетони будуть обмінюватися на квитки до закладів культури.

Нова програма дістала назву Kultur-Token. Її мета – зменшення викидів вуглекислого газу в місті. В обмін на приблизно 20 кг цієї хімічної сполуки кожен учасник буде отримувати один токен. Щоб зекономити таку кількість вуглекислого газу, людині необхідно буде ходити пішки або користуватися велосипедом чи громадським транспортом приблизно два тижні в межах Відня.

Відстані буде вимірювати спеціальний додаток. Він автоматично розпізнає чи ходите ви, чи користуєтеся велосипедом або громадським транспортом.

Якщо людина обміняє токени на квитки, на смартфон надійде спеціальний QR-код. Його треба буде просканувати на вході до музею чи іншого культурного закладу.

Відень

Поки що взяти участь у програмі погодилися чотири віденські заклади: Wien Museum (має декілька філій), Kunsthalle, Volkstheater і Konzerthaus. Можливо, у майбутньому до програми долучиться більше культурних об’єктів. Вже 9 установ висловили таку зацікавленість.

Наразі в експерименті, який триватиме 6 місяців, зможе взяти участь лише тисяча людей. Очікується, що програма запрацює для будь-кого з осені 2020 року.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей