Кілька країн Європи готуються до відновлення туристичної галузі з травня-червня

  • 15.04.2020 13:13
  • Dmytro
Прага

Схоже, що деяким країнам Європи вдалося зупинити активне розповсюдження нового коронавіруса. Тому з деякою обережністю, але європейські уряди починають послаблювати карантинні заходи. Навіть розглядається така можливість для туристичного сектору і ресторанів.

Чехія

Чеські готелі зможуть відновити свою роботу вже в червні. 14 квітня уряд Чехії розглянув сценарій відновлення роботи місцевого бізнесу. Про це вказується в його повідомленні.

В залежності від розвитку ситуації з розповсюдженням Covid-19, попередньо планується, що з 8 червня буде дозволена робота готелів і інших закладів розміщення, театрів, замків, зоопарків (в тому числі в закритих приміщеннях). Також з цієї дати буде дозволена інші туристична діяльність. На жаль, на сайті уряду Чехії не вказано, що саме мається на увазі.

Трохи раніше – з 25 травня – буде дозволена робота музеїв, галерей, виставкових залів, зоопарків (тільки на відкритому повітрі), а також літніх терас ресторанів, пабів, буфетів, кафе, а з 8 червня – і всередині цих закладів.

Прага

Австрія

Трохи раніше може відновити свою роботу і туристична галузь Австрії. Проте її влада поки що з більшою обережністю говорить про ці плани. Нещодавно канцлер Австрії Себастіан Курц заявив, що не раніше середини травня в Австрії зможуть поступово відкриватися ресторани і готелі. Але вони повинні будуть дотримуватися спеціальних заходів безпеки.

Щоправда, остаточного рішення щодо такої можливості поки що не прийнято. Воно буде розглядатися в кінці квітня. Проте обнадійливо виглядає інформація про те, що з 14 квітні в країні дозволять відкритися невеликим магазинам. Вони повинні будуть дотримуватися жорстких правил безпеки.

Таким чином влада Австрії планує поступово відкрити спочатку невеликі магазини, потім торгові центри і перукарні. А наостанок ресторани з готелями.

Відень

Поки що Чехія і Австрія чи не єдині країни, які розглядають можливість відновлення роботи туристичних галузей. В повідомленні уряду Данії, яка останнім часом також оголосила про лібералізацію обмежень, поки що не згадується діяльність готелів і ресторанів. Влада Норвегії дозволила з 20 квітня користуватися дачами.

Спираючись на приклади Чехії і Австрії, можна сподіватися, що і деякі інші країни розглянуть можливість відновлення роботи туристичної індустрії.

Скоріш за все, з травня-червня і в Україні буде відроджуватися туризм, в першу чергу, на внутрішніх напрямках. Не дивлячись на те, що офіційно карантин запроваджений в Україні до 24 квітня, мабуть, він буде подовжений до середини наступного місяця. Нещодавно міністр внутрішніх справ Арсен Аваков припустив у Facebook, що, на його точку зору, країна почне повертатися до нормального життя не раніше 15 травня.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей