З червня можуть відновитися регулярні авіарейси до Ужгороду

  • 16.05.2019 12:36
  • Dmytro
літак мотор січ

Обнадійлива новина прийшла з Закарпаття. З 3 червня авіакомпанія «Мотор Січ» відновить польоти за маршрутом Ужгород-Київ.

Рейси будуть виконуватися тричі на тиждень – по понеділкам, середам та п’ятницям. Про такі домовленості з перевізником повідомив у Facebook голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Заплановано, що літаки з Ужгорода будуть відлітати о 6-45, а повертатися з Києва о 20-15. За потреби частотність рейсів може бути збільшена до щоденних. Вартість квитка від 2700 грн. Та поки що на сайті авіакомпанії квитків немає у продажу.

У коментарях до свого допису Михайло Рівіс додав, що рейси за маршрутом Ужгород-Київ будуть прямими та триватимуть 1 год. 15 хв. – 1 год. 30 хв. Тобто, не буде проміжної зупинки у Львові, як це відбувалося після відновлення польотів зі столиці до Закарпаття навесні цього року. Нагадаємо, що з 17 травня перевізник відмінив польоти за цим напрямком за комерційними причинами.

Крім того, очільник Закарпатської обласної ради додав, що рейси з Закарпаття будуть синхронізовані з перельотами до Одеси з Києва. Також, за його повідомленням, наступним питанням на порядку денному будуть польоти з Ужгороду до країн Європи.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей