На вихідних можливі затримки авіарейсів в Європі

  • 06.09.2019 17:45
  • Dmytro
Літак Wizz Air

На цих вихідних туристам треба бути уважними. У зв’язку з великою інтенсивністю польотів в Європі можуть відмічатися більш часті затримки рейсів.

Якщо ви летите рейсами до або з Європи у найближчі дні, перевіряйте статус вашого рейсу. Передбачається, що протягом 6-8 вересня, тобто на цих вихідних, повітряний простір ЄС буде найбільш завантаженим у цьому році. Внаслідок чого рейси через Європу можуть зазнати збоїв в даний період. Про це йдеться у повідомленні авіакомпанії Wizz Air з посиланням на EUROCONTROL (організація з управління повітряним рухом в Європі).

Щоправда, у Wizz Air обіцяють, що у разі будь-яких змін авіакомпанія повідомить своїх пасажирів за допомогою SMS та/або електронною поштою, але краще перевіряти розклад перед поїздкою за допомогою функції «Статус рейсу» на веб-сайті або в мобільному додатку Wizz Air, зазначають у лоукостері.

Втім, якщо все ж ваш рейс вилетить із затримкою або його відмінять, радимо скористатися послугами ресурсу, що допомагає пасажирам отримати компенсації від авіакомпаній, наприклад, AirHelp. Як саме це можна зробити, можна прочитати за цим посиланням.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей