Після прибуття з цих країн непотрібна самоізоляція. Стали відомі «зелені» та «червоні» зони

  • 15.06.2020 14:38
  • Dmytro
МАУ

Нарешті стало відомо при прибутті з яких країн не треба буде проходити карантин. Відповідні переліки оголосило Міністерство охорони здоров’я.

Від сьогодні, 15 червня, Україна відновила міжнародне регулярне сполучення. Проте поки що зарано говорити про вільне пересування світом. Урядовці запровадили правило, згідно з яким в Україні будуть встановлені два списки країн – «зелений» та «червоний», тобто це будуть країни з незначним та значним поширенням Covid-19.

До значного поширення буде зараховуватися ситуація, за якої кількість активних випадків захворювання на Covid-19 в тій чи іншій країні буде становити більше ніж 40 осіб на 100 тис. населення.

Відповідно, якщо пасажир буде прибувати з країни «зеленої» зони, то йому непотрібно буде перебувати на самоізоляції. А якщо мандрівник приїде з «червоної» країни, йому треба буде обмежити своє пересування протягом 14 днів.

Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, на 14 червня до «зеленої» зони відносяться такі країни Європи: Польща, Румунія, Чехія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ірландія, Естонія, Греція, Албанія, Кіпр, Латвія, Угорщина, Фінляндія, Литва, Данія, Німеччина, Сербія, Норвегія, Австрія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Ісландія, Хорватія, Чорногорія, Ватикан і інші. Загалом, приблизно 30 країн.

Відповідно, до «червоної» зони потрапили Швеція, Велика Британія, Вірменія, Бельгія, Білорусь, Нідерланди, Росія, Іспанія, Португалія, Молдова, Північна Македонія, Франція, Мальта, Італія, Азербайджан і так далі.

Варто зазаначити, що до «зеленої» зони потрапили такі популярні серед українців країни як Туреччина і Грузія. В той же час до «червоної» віднесені США.

Крім того, в Державній прикордонній службі уточнили, що на сьогодні, 15 червня, всі пункти пропуску через державний кордон України для повітряного сполучення – відкриті.

Зміни прикордонних нарядів заступили на службу в достатній кількості для забезпечення пропуску осіб як на відліт з України, так і на приліт в нашу країну, зазначається в повідомленні служби.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей