Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Якщо шукаєте незвичайне житло для мандрівок, забронюйте… замок з піску

  • 02.03.2020 16:55
  • Dmytro
Zandhotel

Багато хто з нас у дитинстві будував замки з піску на березі річки чи моря. Час існування таких конструкцій невеликий – годину-дві. Та хто б міг здогадатися, що подорослішав, ми зможемо забронювати житло з піску!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Незвичайне житло можна забронювати в Нідерландах. Мандрівники, які подорожують до цієї країни вже декілька років можуть орендувати будинки Zandhotel, які створені з піску.

Вперше таке житло з’явилося в Нідерландах влітку 2015 року. Розробників надихнули подібні крижані готелі, які щозими будуються в Канаді і скандинавських країнах, розповідає TheTravel.

Zandhotel

Скульптори створили один піщаний готель в місті Осс, на півдні Нідерландів, та інший у Снеку, провінція Фрісландія, розповідає TripSavvy. Дивлячись на них з боку, можна помітити, що вони дійсно схожі на замки з піску людського розміру.

Тут майже все виготовлене з цього матеріалу – стіни, підлога та інші деталі дизайну. Втім для зручностей гостей житло оснащене звичайними, тобто без піску, меблями, душовою кабіною, сантехнікою та деякими іншими елементами. Крім того, тут є електрика та безкоштовний бездротовий доступ до інтернету.

Zandhotel

Не варто побоюватися того, що житло може зруйнуватися будь-якої миті. Будинки міцніші, ніж замки, які ви будували на пляжі в дитинстві. Вони створені зі спеціального піску, до якого додається особливий інгредієнт, щоб виключити ймовірність руйнування. Також для посилення конструкції використовуються дерев’яні каркаси, які також покривають шаром піску, щоб не зруйнувати ілюзію проживання в повністю піщаному замку.

Проте це житло можна забронювати лише під час теплого сезону. Крім того, гості повинні бути старші 18 років.

Zandhotel

В обох цих містах досить сильна, так би мовити, пісочна культура – тут щоліта проводяться фестивалі піщаних скульптур. Також цікаво, що ні Осс, ні Снек не прибережні міста.

Місто Осс знаходиться в провінції Північний Брабант. Поїздка автомобілем від столиці Амстердама забере у вас менше ніж півтори години. Крім того, можна дістатися до цього міста потягом, який відправляється з центрального вокзалу Амстердама. Час у дорозі приблизно 90 хвилин.

З цих двох міст Осс менш мальовниче, але все ж таки може запропонувати туристам деякі визначні пам’ятки. Любителі історії, зокрема, можуть бути зацікавлені у відвідуванні Осса, оскільки тут знаходяться відомі поховання Форстенграф. Кургани були побудовані десь між 2000 роком до н.е. і 700 роком до н.е.

Zandhotel

Снек також знаходиться за півтори години їзди автомобілем від Амстердаму, але на північ. А ось потяг з Амстердаму йде довше – приблизно три години.

Для багатьох Снек – більш привабливе місце призначення, оскільки тут є канали, подібні до Амстердама. В місті також розташовані причали та школи вітрильного спорту – тут знаходиться центр цього спорту в Нідерландах.

Втім треба оглянути обидва міста. І обидва Zandhotel варті того, щоб залишитися там пожити. Зрештою, вибір зводиться до того, що ви більше любите оглядати.

Zandhotel можна забронювати на Airbnb за посиланнями – Осс і Снек.

Якщо ще не користувалися Airbnb, зареєструйтеся за цим посиланням і отримайте до €50 на свою першу подорож.

Фото Zandhotel, Airbnb

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей