Оновлено «зелений» і «червоний» список країн. Багато неочікуваних змін

  • 18.06.2020 15:49
  • Dmytro
Бориспіль

Відтепер кожні три дні Міністерство охорони здоров’я буде публікувати оновлені «зелений» та «червоний» списки країн. Враховуйте цей фактор при плануванні подорожей. Треба бути готовими до неочікуваної самоізоляція після повернення додому.

За останні три дня сталися деякі зміни в українських «зеленому» та «червоному» списках. Згідно з підрахунками МОЗ України на 17 червня, до «зелених» країн потрапили Нідерланди.

Крім того, МОЗ додав до зеленої зони Велику Британію, Швецію та Іспанію. Це досить дивно, оскільки у міністерства немає даних щодо розповсюдження Covid-19 в цих країнах.

В той же час до червоної зони потрапив Ізраїль. Залишаються там і такі популярні серед українців країни як Франція, Португалія, ОАЕ.

Варто додати, що у порівнянні з попередніми показниками значно покращилася ситуація в Італії. Вона майже вийшла з червоної зони. Якщо позитивна динаміка буде зберігатися і надалі, то вже наступного разу Італія може потрапити до «зелених» країн.

Однак, негативна тенденція відзначається щодо Польщі. За останні три дні, за підрахунками МОЗ України, тут трохи погіршилася ситуація з Covid-19. Проте, поки що Польща залишається в зеленій зоні.

Нагадаємо, що уряд запровадив правило, згідно з яким в Україні будуть встановлені два списки країн – «зелений» та «червоний», тобто це будуть країни з незначним та значним поширенням Covid-19. Якщо пасажир буде прибувати з країни «зеленої» зони, то йому непотрібно буде перебувати на самоізоляції. А якщо мандрівник приїде з «червоної» країни, йому треба буде обмежити своє пересування протягом 14 днів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей