Серед українців зростає популярність відпочинку на Мальдівах

  • 16.07.2019 20:27
  • Dmytro
Мальдіви

Українські туристи продовжують відкривати для себе нові країни. І серед них не тільки європейські держави, а й доволі екзотичні і недешеві, наприклад, Мальдіви. Не стримує багатьох мандрівників з Україні навість відсутність прямих перельотів.

Дивовижно, але практично 6,1 тисяч українців відпочили за січень-травень цього року на Мальдівах. Це на 8,3% більше, ніж за такий же період минулого року, свідчать дані Міністерства туризму цієї країни. Завдяки таким показникам Україна опинилася на 22 місці серед усіх держав світу за кількістю туристів, що відвідали Мальдіви.

Здавалося б, відпочинок у цьому райському куточку світу не з дешевих для українців. Але тисячі співвітчизників вирушають на Мальдіви вже протягом тривалого часу. Наприклад, за минулий рік цю острівну державу в Індійському океані відвідали більше 11,4 тис. туристів з України. Це на 17,6% більше, ніж за 2017 рік.

Цікаво, але більше всіх у світі полюбляють відпочивати на Мальдівах мандрівники з Китаю. За січень-травень 2019 року звідти прибули на ці острови біля 116,3 тис. відвідувачів (+11,2% до такого ж періоду 2018 року), а в минулому році взагалі більше 283,1 тис. туристів (-7,6% до 2017 року).

Значною перешкодою для туристів з України може бути досить дорогі авіаквитки з нашої країни до Мальдівів, а самі перельоти, до того ж, відбуваються, щонайменше, з однією пересадкою. Та часто авіакомпанії чи туроператори влаштовують акції, під чай яких можна відхопити дешеві квитки на авіарейси чи навіть турпакети. Щоб отримувати повідомлення про такі промоції до Мальдівів та інших країн світу, за якими ми пильно стежимо, радимо підписатися на наш Telegram-канал @uvidpustku

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей