До кінця року у Kyiv Boryspil Express може з’явитися четверта зупинка

  • 31.05.2019 14:05
  • Dmytro
Kyiv Boryspil Express на Видубичах

«Укрзалізниця» планує зробити залізничний експрес до головного аеропорту країни «Борисполю» більш зручним для пасажирів. Після запуску здвоєного потягу компанія має намір відкрити ще одну запинку поїзду.

На Видубичах у Києві почали будувати платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express. Про це повідомив у своєму акаунті у Facebook голова правління УЗ Євген Кравцов.

«Видубичі уже зараз демонструють ріст пасажиропотоку і є потужним транспортним хабом столиці. Ми хочемо створити єдиний логістичний простір. Експреси до аеропорту будуть не лише робити зупинку на станції, а й інтегровані з автовокзалом і мати вихід до метро», – зазначив він.

В УЗ мають намір закінчити ремонті роботи вже до кінця 2019-го і тоді ж там розпочне зупинятися експрес.

Нагадаємо, зараз Kyiv Boryspil Express має лише три зупинки за маршрутом – на Центральному залізничному вокзалі, на залізничний станції «Дарниця» та у «Борисполі».

Крім того, як раніше писав портал «У відпустку», нещодавно «Укрзалізниця» запустила у пікові години (об 11-02, 13-00 і 17-00 з Центрального залізничного вокзалу та 11-44, 13-58 і 17-41 з аеропорту) на цьому маршруті здвоєний потяг, який вміщує понад 200 місць в одну сторону.

Фото з ФБ Євгена Кравцова

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей