Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Туристи повертаються до подорожей! Лише за один день Airbnb зафіксував мільйон бронювань

  • 16.07.2020 13:53
  • Dmytro
Airbnb

Хоча світова економіки ще не відновилася після пандемії Covid-19, вже можна побачити ознаки відновлення туристичної індустрії. Мандрівники все активніше бронюють проживання. Тому вже є перший доказ.

8 липня на Airbnb було заброньовано більш ніж 1 мільйон ночей проживання по всьому світу. Це перший день за останні чотири місяці з 3 березня, коли був досягнутий поріг в 1 мільйон ночей, вказується в повідомленні онлайн-ресурсу.

Мандрівники бронювали проживання більш ніж у 175 країнах і регіонах, в тому числі в Того, Анголі, Бахрейні, Киргизстані і на Шпіцбергені. В першу чергу, замовлялося житло для внутрішніх подорожей.

В Airbnb ми віримо, що бажання людей безпечно спілкуватися і бути один з одним тільки посилилося, поки ми були розлучені. Наш бізнес не відновився, але ми бачимо обнадійливі ознаки росту, – кажуть в Airbnb.

Більшість мандрівників обирають поїздки в свої чи сусідні регіони. Приблизно половина заброньованих ночей призначена для поїздок до 500 км. А понад дві третини – в радіусі трохи більше 800 км.

При цьому туристи віддають перевагу поїздкам на машинах. Дві третини ночей бронювалися в будинках за межами міст. Часом це призводить до дивних результатів – в червні поточного року в сільських районах США господарі заробили понад $200 млн, що на 25% більше, ніж в червні 2019 року.

Airbnb

Разом з тим мандрівники прагнуть забронювати житло за доступною ціною. Трохи більше половини ночей заброньованих 8 липня стосувалося житла вартістю не більше $100 за ніч.

Крім того, багато туристів поки що не ризикують планувати свої поїздки на кілька місяців наперед. Значна частина бронювань – це мандрівки, які почнуться протягом 30 днів. Тобто 7 серпня або раніше.

При цьому більше 60% бронювань призначалося для подорожей людьми, які мандрують поодинці або удвох. Проте також було заброньовано понад 17 тисяч ночей туристами, які подорожують групою з 10 і більше осіб.

Якщо ще не користувалися Airbnb, зареєструйтеся за цим посиланням і отримайте до €50 на свою першу подорож.

Фото Airbnb

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей