Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Конспект мандрівника: Паркування в київських аеропортах.

  • 23.11.2018 23:09
  • Vitalii
термінал аеропорту Бориспіль

Добираєтеся до аеропорту «Бориспіль» або «Київ» ім. Сікорського на власному автомобілі? В такому разі для вас будуть корисними декілька порад, як найпростіше і дешевше залишити свого залізного коня на одному з київських летовищ.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Аеропорт «Бориспіль»

Біля терміналу D, який є найбільшим в аеропорті, вже декілька років стоїть величезний довгобуд паркінгу. Як розповідають в «Борисполі», приблизно наприкінці зими летовище планує нарешті запустити його в експлуатацію, правда, лише половину – зі сторони терміналу В.

Та незважаючи на це багаторічне будівництво, у пасажирів не виникне проблем з тим де залишити свій автомобіль. Загалом на території аеропорту розташовано 17 парковок. Щоправда 4 з них використовуються для службового використання, 2 знаходяться в процесі облаштуванні і ще 1 призначений для контрагентів. Таким чином для відвідувачів аеропорту залишається тільки 10 майданчиків.

  • Термінал D

Безпосередньо біля терміналу D працюють три парковки – одна по ліву сторону до терміналу и дві по праву. Вони використовуються переважно для короткострокової парковки. Вартість послуги коливається від 30 до 40 гривень за годину. Також поряд розташована парковка для пасажирів Прем’єр VIP-залу.

Якщо гість аеропорту хоче залишити свій автомобіль на більш довгий час, наприклад, декілька днів, то в цьому разі він може скористатися майданчиками, які пропонують свої послуги подобово. Наприклад, далі від терміналу D в напрямку терміналу В розташовані по обидва боки дороги дві парковки, де можна залишити машину як на декілька годин, так і днів. Вартість послуг тут розраховується 15 гривен за годину або 80-150 гривен за добу.

  • Термінал B

Приблизно за такі ж гроші – 15 гривен за годину чи 80 гривень за добу – можна запаркуватися на трьох майданчиках, що розташовані поблизу терміналу В.

паркінг в аеропорті бориспіль Б

  • Термінал F

Однак найбільш вигідним варіантом для подобової парковки є майданчик безпосередньо біля терміналу F. Тут послуги коштують лише 10 гривен за годину або 60 гривень за добу.

В будь-якому випадку пасажирам не варто особливо перейматися, якщо автомобіль буде запаркований далеко від терміналу D, звідки зараз виконуються всі рейси. Між цим терміналом та терміналом В (а поруч з ним розташований термінал F) раз на 15-30 хвилин їздить Shuttle Bus. В ранішній та вечірній часи пік інтервал поїздок становить 15 хвилин. В решту часу інтервал 20-30 хвилин. Лише приблизно с 01-30 до 04-00 години ночі Shuttle Bus не курсує між терміналами.

Паркінг Бориспіль ТF

Аеропорт «Київ» ім. Сікорського

Набагато менше місць для парковки передбачено в аеропорту «Київ» ім. Сікорського. Зрештою це очевидно – летовище в Жулянах приймає набагато менше пасажирів, ніж «Бориспіль». Тут розташовано 4 майданчики. Якщо стояти спиною до терміналу А, то одна парковка буде безпосередньо біля терміналу, дві трохи поодаль вперед та одна зліва.

Ціна за послуги скрізь однакова – 40 гривен за годину або 300 гривен за добу. В’їзд для висадки чи посадки пасажирів до десяти хвилин безкоштовний. Радимо не губити паркувальний талон, бо в такому разі доведеться сплатити штраф у розмірі 500 гривень окрім самої плати за час перебування на майданчику.

Цікаво, на парковці цього аеропорту діє станція для зарядки електромобілів. Одночасно можуть підзаряджатися 4 автівки.

Головне фото зі сторінки Аеропорту Бориспіль

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей