Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Airbnb покращує сервіс для клієнтів! Компанія готує зміни в правилах користування ресурсом

  • 11.11.2019 20:15
  • Dmytro
AirBNB

Мало не кожен турист знає онлайн-ресурс бронювання житла Airbnb. Користуючись ним, ви орендуєте приватну квартиру, кімнату або будинок в багатьох містах світу. За понад 11 років свого існування ресурс став надзвичайно сильним конкурентом для сервісів, що спеціалізуються на бронюванні номерів в готелях. Проте зі зростанням популярності Airbnb гості дедалі частіше натрапляють на спроби шахраїв ввести їх в оману. Саме тому онлайн-ресурс планує дві новації, які підвищать гарантії захисту мандрівників.

Нещодавно в Каліфорнії в будинку, який був заброньований на Airbnb як party house, тобто спеціально призначений для вечірок, відбулася стрілянина. На жаль, загинуло 5 людей. Після цієї трагедії Airbnb оголосив, що видалить пропозиції party house зі свого сайту.

Але, як виявилося, це лише початок великих змін, які анонсував в Twitter засновник Airbnb Брайан Ческі. Найважливішим стане проведення контролю якості пропозицій, викладених на сайті. Протягом наступного року працівники Airbnb переглянуть кожен з 7 мільйонів об’єктів для бронювання, які наявні на сторінках ресурсу. Буде перевірена чистота, обладнання, основна інформація і, перш за все, відповідність розміщених на сайті фотографій фактичному стану помешкання.

Довіра до інтернету починається з перевірки точності інформації на інтернет-платформах – це важливий крок для нашої галузі, заявив Брайан Ческі.

Але не менш важливі зміни наберуть чинності за місяць. На жаль, по мірі того, як зростає використання Airbnb в професійних масштабах (сьогодні деякі господарі здають в оренду десяток чи кілька десятків квартир у тому чи іншому місті), починають з’являтися шахраї. Вони розміщують пропозиції, які не відповідають реальному стану об’єкта, або повідомляють туристам в останню хвилину, що квартира вже недоступна. Наприклад, тому що було зроблене подвійне бронювання.

Щоб уникнути подібних ситуацій, з 15 грудня Airbnb запроваджує Airbnb Guest Guarantee. Це означає, що кожен клієнт сервісу, який доведе, що орендоване ним житло не відповідає стандартам ресурсу і має розбіжності з описом на сайті, буде безкоштовно переселений в іншу подібну квартиру або отримає повне повернення коштів.

Ще не користувалися Airbnb? Зареєструйтеся за цим посиланням і отримаєте до 32 євро на свою першу подорож.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей