Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Авіакомпанії запроваджують нові процедури. Як буде відбуватися ваш рейс з Wizz Air та іншими перевізниками

  • 28.04.2020 11:55
  • Dmytro
Emirates

Авіакомпанії починають змінювати правила перельотів, які будуть діяти після пандемії коронавіруса. Мінімум ручної поклажі і закусок, але обов’язкові маски – це приклади таких змін, які нас чекають, принаймні, в перший період після зняття заборон на авіаційне сполучення.

Ще невідомо скільки часу залишилося до закінченні пандемії нового коронавіруса. Проте ми вже бачимо, що деякі авіакомпанії починають відновлювати рейси. Звичайно, поки це відбувається дуже повільно. Проте позитивна інформація продовжує надходити від європейських авіаліній. Крім того, перевізники вже потроху анонсують і зміни в правилах перельотів, які стосуються безпеки. Подивимося, що зміниться.

Air France/KLM

Про нововведення оголосив французько-нідерландський авіаційний холдинг Air France/KLM. Основною новацією буде блокування середніх місць і дотримання «соціальної дистанції» між пасажирами до 1,5 метрів. Як це досягається?

В даний час більшість наших рейсів не заповнені вщент. Це дозволяє забезпечувати соціальне дистанціювання. У тих випадках, коли соціальне дистанціювання неможливе, наші екіпажі роздають маски поблизу дверей літака клієнтам, у яких їх ще немає, – вказується на сайті французької авіакомпанії.

Змін зазнає і обслуговування на борту, щоб звести до мінімуму контакти між екіпажом і пасажирами. Наприклад, Air France відмовився від їжі і напоїв на внутрішніх і європейських коротких рейсах. Пасажири на міжконтинентальних перельотах отримують індивідуально упаковані продукти.

Окрема тема – підвищений рівень дотримання гігієни на борту. Ось що можна прочитати на сайті Air France.

Перед кожним вильотом літаки ретельно очищаються, в тому числі килими, сидіння, поверхні (наприклад, планшети, підлокітники тощо). Крім того, прибрані подушки з коротких і середніх рейсів, окрім далекомагістральних (на них вони очищаються за допомогою дезінфікуючих засобів). Всі літаки з країн з високим рівнем ризику повністю дезінфікуються з використанням аерозолів. На борту кожного повітряного судна члени екіпажу мають для свого захисту очисні серветки, вінілові рукавички, дезінфікуючі спреї, захисні маски тощо.

Air France

Крім того, деякі країни зобов’язали авіакомпанії здійснювати перевірку здоров’я пасажирів, включаючи, наприклад, вимірювання температури тіла перед посадкою до літака. Це відноситься, серед іншого до осіб, які подорожують авіакомпанією KLM з Амстердама до Канади, Сінгапуру і Південної Кореї. Також з 17 квітня пасажири, які летять до Нідерландів з країн підвищеного ризику, заповнюють форму перевірки до вильоту. Залежно від відповідей, які вони дають, пасажир може бути не допущений на борт.

В Emirates не буде ручної поклажі

Нові правила запроваджує і авіакомпанія Emirates, яка нещодавно відновила виконання деяких раніше призупинених рейсів. Спочатку перевізник планував запустити багато маршрутів в середині травня. Проте на даний час, за прогнозами, це відбудеться не раніше 1 липня. Однак вже зараз Emirates вирішила посилити заходи безпеки як в аеропорту, так і на борту літака.

Всі, хто знаходиться в безпосередньому контакті з пасажирами, повинні носити засоби індивідуального захисту, які включають одноразовий захисний фартух, захисні окуляри, маску і рукавички. В той же час в аеропорту Дубаю його співробітники і мандрівники повинні використовувати рукавички і маски.

Теплові сканери відстежують температуру всіх пасажирів і співробітників, які заходять до аеропорту. Індикатори фізичної відстані були розміщені на землі та в місцях очікування, щоб допомогти мандрівникам дотримуватися необхідної відстані під час реєстрації і посадки. Команда аеропорту також встановила захисні бар’єри на кожній стійці реєстрації, щоб забезпечити додаткову безпеку пасажирів і співробітників під час взаємодії через стійку, – йдеться в повідомленні перевізника.

А вже безпосередньо на борту літака місця заздалегідь розподіляються між окремими пасажирами або сімейними групами з дотриманням протоколів фізичного дистанціювання.

Emirates також змінили свої бортові послуги з міркувань безпеки здоров’я. Їжа та напої будуть пропонуватися в коробках, щоб мінімізувати контакт між командою і клієнтами під час обслуговування.

Також на борту літака будуть відсутні журнали та інші друковані матеріали. Це необхідно, щоб зменшити ризик поширення вірусу.

Крім того, зараз не дозволяється брати на борт літака ручну поклажу, окрім ноутбука, сумочки, портфеля або дитячих речей. Усі інші предмети повинні бути включені до зареєстрованого багажу, до якого буде додано норму ручного поклажі. Крім того, пасажири повинні носити свої маски і рукавички протягом усього шляху від реєстрації до висадки.

Також всі літаки Emirates будуть проходити посилені процеси очищення та дезінфекції в Дубаю після кожної поїздки.

Emirates

Зазнають змін і рейси Wizz Air

Лоукостер Wizz Air також повідомив про серйозні зміни під час перельотів. Нещодавно перевізник оголосив про відновлення рейсів з Відня, Лондона і Тімішоари. Які зміни чекають пасажирів Wizz Air?

Ще в аеропорту всюди, де це можливо, перевізник буде прагнути мінімізувати взаємодію між пасажирами і співробітниками. Наприклад, Wizz Air хоче зосередитися на автоматичній реєстрації. А під час посадки і на борту буде дотримуватися відстань між людьми. Хоча точно невідомо, як буде вирішуватися проблема переїзду пасажирів з терміналів до літака в автобусах, які часто щільно ними заповнюються.

Літак Wizz Air

На відміну від Ryanair, угорська авіакомпанія також планує запровадити нову систему розсадки пасажирів. Буде заблоковане середнє місце на літаках.

Що ще зміниться? Всі збори за додаткові послуги будуть здійснюватися за допомогою інтернету. Мабуть, це буде означати, що перевізник більше не стягуватиме плату за них перед посадкою, наприклад, коли виявиться, що у вас дуже велика ручна поклажа.

На борту всі члени екіпажу будуть носити маски та рукавички, а кожен пасажир буде отримувати дезінфікуючі серветки. Крім того, всі літаки мають проходити повну дезінфекцію кожен день після завершення рейсів.

Фото Emirates, Air France, Wizz Air

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей