Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Гендиректор Міжнародного аеропорту «Львів» Тетяна Романовська: «Я оцінюю потенціал Львова в п’ять-вісім мільйонів пасажирів»

  • 03.01.2019 10:03
  • Dmytro
тетяна романовська директор аеропорту Львів

У грудні авіація України поставила абсолютний рекорд за свою історія – річний пасажиропотік через аеропорти країни вперше перевищив 20-мільйонний рубіж. Багато в чому це стало можливим завдяки активному розвитку лоукост-перевезень. Так, в Україну розпочав польоти всім відомий Ryanair, а інший лоукостер – Wizz Air – швидко розширює карту маршрутів з українських аеропортів. Найбільша українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» концентрується на далекомагістральних рейсах. При цьому в Україні левова частини авіаперевезень здійснюється через столичний регіон. В то же час найбільшим авіаційним вузлом на заході країни є «Львів» ім. Данила Галицького. Саме генеральний директор цього аеропорту – Тетяна Романовська – дала ексклюзивне інтерв’ю виданню «У відпустку».

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

– З якими результатами закінчив 2018 рік аеропорт «Львів»?

– Нам не вистачило буквально півдня, щоб перевезти 1,3 тисячі чоловік і тим самим досягти позначки пасажиропотоку в 1,6 мільйона пасажирів. Та все ж таки в 2018 році нам вдалося збільшити, порівняно з 2017 роком, цей показник 48% до рекордних для нас 1,599 мільйона чоловік. На свята з 20 грудня по 10 січня лоукостери – Wizz Air, Ryanair, Ernest – поставили близько 40 додаткових рейсів.

Частка авіакомпаній в загальному пасажиропотоці міжнародних рейсів аеропорту “Львів”
частка авіакомпаній в загальному пасажиропотоку аеророрту Львів

– Які плани ставите перед собою і аеропортом на 2019 рік?

– Як завжди, плани великі, хочеться всього побільше. Добре, що з осені від нас почав літати Ryanair. Крім того, п’ять рейсів додав Wizz Air. Думаю, що це нам дасть змогу в першому кварталі 2019 роки знову збільшити пасажиропотік на 50-60% до такого ж періоду 2018 року.

Крім того, з березня у Львів розпочинає польоти авіакомпанія airBaltic. На ці рейси авіаперевізник планує поставити великі типи літаків.

Також ми хочемо додати кілька нових рейсів. Дивимося на напрямки, які найбільше просять пасажири.

– І що ж вони просять?

– В першу чергу, Португалію та Іспанію. Ці країни користуються великою популярністю серед наших пасажирів. Це рейси в португальські Лісабон і Порту, іспанські Аліканте, Мадрид, Барселону, а також Валенсію.

Поки що мені не вдалося випросити ці маршрути у авіакомпаній. Але, в принципі, на них дивляться Wizz Air, Ryanair, SkyUp і навіть МАУ. Ми спілкувалися і з іспанськими авіакомпаніями Vueling і Iberia. Нещодавно на одній з виставок в Китаї проводили переговори з іспанською компанією об’єднаних аеропортів АЕNA, щоб вона в свою чергу теж запропонували місцевим авіаперевізникам рейси до Львова.

З недавніх пір ми почали застосовувати таку практику – крім спілкування з авіакомпаніями, ведемо переговори з аеропортами, щоб вони нам допомагали відкривати нові рейси до нас.

Португалія і Іспанія – це пріоритет на 2019 рік. В Польщу і Німеччину вже багато рейсів, а в ці країни дуже важко дістатися зі Львова. Ми розіслали багатьом авіакомпаніям наші пропозиції, в тому числі Ryanair. Але подивимося, хто першим візьметься за їх виконання.

В цілому ми запропонували і Ryanair, і Wizz Air перелік з 15-20 маршрутів, куди ми хотіли б, щоб вони літали зі Львова.

авіакомпанії, які літають до львова

– Тобто ніхто з авіакомпаній точно не заявив, що вони найближчим часом готові почати літати зі Львова до Іспанії і Португалії?

– Ні, поки що ніхто цього не зробив. Але я не хочу нічого точно оголошувати, оскільки авіакомпанії вже спланували свою льотну програму. Той же Ryanair каже, що вони якщо і зможуть щось поставити, то вже з зимового розкладу. Хоча завжди є можливість додати один-два рейси протягом сезону на найближчий час.

– Якщо заговорили про Ryanair, то чому цей лоукостер не відкриває нові рейси зі Львова з літнього сезону навігації 2019 роки? З Києва ж вони починають виконувати польоти за кількома новими напрямками.

– Не знаю. Але Ryanair і Wizz Air очікують нової програми знижок до тарифів на аеропортове обслуговування. Вони будуть надаватися при забезпеченні постійного приросту об’ємів незалежно від того новий це для аеропорту маршрут чи старий. За нині чинною програмою знижки передбачені тільки при виконанні рейсів за новими напрямками.

Думаю, що із-за того Ryanair й не додав нам рейсів, хоча з «Борисполю» лоукостер відкрив зовсім нові напрямки. В то же час ми подали даному авіаперевізнику список високо очікуваних маршрутів.

Ми зараз ведемо переговори з цього приводу як з цими лоукостерами, так і з іншими авіакомпаніями. Тут важливо знайти баланс, щоб авіаперевізники, які вже працюють на старих маршрутах, не постраждали від виходу на ринок нових гравців.

Ми хочемо, щоб нова програма знижок влаштовувала всіх. Всі авіакомпанії хочуть знижки саме від наявного пасажиропотоку. За останні два роки нам вдалося збільшити число напрямків з 26 до 46. Тому авіаперевізникам стає тісно, їм цікаво відкривати не тільки нові маршрути, а й конкурувати на вже наявних.

Ми хочемо, щоб авіакомпанії спільно розвивали пасажиропотік зі Львова, а не забирали один в одного маршрути. Ryanair дуже сильний лоукостер, він може дуже сильно знижувати ціни і забирати обсяги у інших авіаперевізників. Нашою метою є залишити на ринку авіакомпанії, які можуть конкурувати і спільно розвивати аеропорт.

Крім того, Ryanair не може відкривати нові рейси в ті ж Іспанію та Італію, оскільки існують обмеження на виконання польотів між Україною та цими країнами іноземними авіакомпаніями. На жаль, поки що між Україною і Євросоюзом немає угоди про «Єдине небо», яка б їх зняла.

Ryanair у Львові

– Чому Ryanair не відкриває нові рейси в Італію?

– Італія вимагає, щоб лоукостер, наприклад, брав на роботу місцевих співробітників. Це умови, які іноземні авіакомпанії в Італії поки що не можуть собі дозволити або не хочуть. Хоча Ryanair вже має базу в Мілані в аеропорту Бергамо, тобто може претендувати на рейси в Україну. Але там, якщо не помиляюся, є ще вимога щодо недопущення канібалізації напрямків. Тобто заборонені ситуації, коли авіаперевізник відкриває свій рейс на маршруті, на якому вже літає інша авіакомпанія, в результаті чого відбувається перерозподіл пасажиропотоку. Якщо на напрямку вже працює одна авіакомпанія, наприклад, Ernest, то інша вже не може вийти на нього.

– Якраз по Ernest і хотів запитати. Відомо, що ця авіакомпанія раніше скасовувала і сильно затримувала багато рейсів. Чи вдалося врегулювати проблеми з цим авіаперевізником?

– Так, дуже прикро, що влітку авіакомпанія сильно затримувала виконання своїх рейсів. До цього її літаки літали практично повністю завантажені. Але після літніх затримок завантаження знизилося. Та лоукостер тримається, нікуди не йде зі своїх ліній, хоча літаки літають не такі повні як раніше. Крім того, останнім часом сильних затримок, як було влітку, не відмічається. Якщо й бувають, то до двох годин. Наскільки я знаю, Ernest взяв в лізинг нові літаки.

– Ця авіакомпанія планує відкривати нові маршрути зі Львова?

– Обіцяють додати два-три нових напрямки з літнього розкладу. Поки що точно не знаю які саме.

– А які рейси їм пропонували?

– З південної і північної Італії. Є ще цікаві напрямки для гірськолижного відпочинку або з Сардинії. Більше поки не можу сказати, тому що поки вже навіть наявними рейсами ми охоплюємо всю Італію. Можливо, щоб відкрити нові напрямки, цьому лоукостеру доведеться закрити якийсь інший свій маршрут в Україну, щоб не допустити канібалізації.

– Ви вже згадали, що відкрито багато рейсів в Польщу. Але, можливо, ще хтось хоче почати літати в цю країну зі Львова?

– Дивіться, у нас вже навіть LOT літає за чотирма напрямками в Польщу – в Бидгощ, Ольштин, Познань і Варшаву. При чому в Варшаву здійснюється три рейси на день. Крім того, за п’ятьма маршрутами літають локостери – Ryanair – до Кракова і Варшави і Wizz Air – до Вроцлава, Катовіце і Гданську. Тобто, у нас є вже дев’ять різних маршрутів в Польщу. В сукупності, на польські напрямки у нас припадає приблизно п’ята частина пасажиропотоку. Поки всі авіакомпанії задоволені. Я не переживаю за те, що хтось із них піде.

Всі ці авіакомпанії добре знайшли свої рейси. Наприклад, за допомогою LOT можна злітати в Європу через Варшаву у справах протягом одного дня – вирушити рано вранці зі Львова і повернутися пізно ввечері.

Крім того, добре наповнюються рейси в Польщу у Ryanair і Wizz Air. Зараз, під час свят, завантаження коливається від 80% до 100%.

Мало того. Навіть в Лондон добре наповнюються рейси – по 80-90%. У нас зараз шість польотів на тиждень до Лондона – по три у Ryanair і Wizz Air.

– Немає ознак, що Ryanair і Wizz Air можуть закрити якісь польські рейси? Або, можливо, в інші країни?

– Думаю, що такої небезпеки немає. Мало того, я навіть просила їх додати частоти в Варшаву і Краків, тому що завантаження цих рейсів перевищує 90%. Іноді на них навіть відзначається овербукінг, коли продається під 190 квитків, хоча крісел в літаку менше. При цьому Варшава поряд з Києвом і Стамбулом входить в ТОР-3 найпопулярніших напрямків зі Львова.

– Про Польщу поговорили. А що з реалізацією планів по відкриттю далекомагістральних рейсів?

– Зараз ми пробуємо заходити з американської і канадської сторони, тому що МАУ, знаючи про перспективність далекомагістральних рейсів зі Львова, поки зволікає з їх відкриттям. Ми спілкуємося з авіакомпаніями American Airlines, United, Delta, а також з американськими аеропортами, зокрема, з Чикаго та Нью-Йорком.

У минулому році авіакомпанія МАУ вже навіть обіцяла й планувала відкрити рейси до Нью-Йорку зі Львова. Коли я просила про маршрут в Одесу, вони мені говорили, що відкриття рейсів в Америку більш реально, ніж в Одесу. У МАУ бачать, що є попит на ці напрямки. Це видно навіть по тому ж LOT, який на своїх рейсах зі Львова до Варшави вивозить багато пасажирів на свої далекомагістральні рейси зі столиці Польщі.

Мало того, LOT пропонував мені відкрити зі Львова далекомагістральний щотижневий рейс в Торонто і поставити на нього Boeing 787 Dreamliner. Але поки що іноземні авіакомпанії не можуть відкривати з України рейси не в свої країни. Україна їм таке не дозволить.

Але я продовжую переговори про відкриття далекомагістральних рейсів і з МАУ. Можливо, до березня вони переглянуть свою позицію. В МАУ знають, що ми просимо відкрити зі Львова рейси в Нью-Йорк, Чикаго і Торонто. Транзитні пасажири зі Львова йдуть, в першу чергу, на ці напрямки. Реально за даними маршрутами можна виконувати зі Львова три-чотири щотижневих рейси.

Крім того, я веду переговори з KLM про відкриття рейсу зі Львова в Амстердам, щоб авіаперевізники звідти перевозили наших пасажирів в Америку. В одній з американських авіакомпаній – Delta – нам сказали, щоб ми почали спочатку співпрацювати з KLM і Амстердамом, а потім вони подивляться на цифри і приймуть рішення чи потягнуть вони прямий рейс. Я думаю, що з KLM щось вийде.

На одній з недавніх конференцій сам KLM запропонував нам провести переговори, а не ми. Але проблема у KLM, як і у багатьох інших європейських аеропортів, зараз в тому, що через активне зростання пасажиропотоку їм не вистачає слотів в аеропорту Амстердама.

– Але в Америку можна злітати не тільки з KLM, а й, наприклад, з British Airways через Лондон. Чи ведете переговори з цією авіакомпанією?

– British Airways та easyJet сказали, що поки що спостерігають за тенденцією рейсів лоукостерів, які вже літають до Лондона. Хочуть подивитися, як за півроку-рік роботи з цими авіаперевізниками зміниться ситуація на даному напрямку.

Крім того, я спілкуюся з Norwegian. У них дуже хороші далекомагістральні дешеві лоукост-рейси. Але через фінансові проблеми у Norwegian поки наші перемовини призупинені.

– До речі, а від відкриття рейсів KLM або американських авіакомпаній не постраждають LOT і Lufthansa, які активно забирають зі Львова транзитних пасажирів для своїх рейсів в Америку?

– Не виключено, що частина пасажирів піде від LOT. Але це конкуренція. Коли на одному напрямку з’являється два перевізника, то ціни на перевезення починають падати. Таким шляхом авіакомпанії борються за свого пасажира. Нам добре і радісно, що є конкуренція і право вибору. Пасажир має можливість вибирати авіакомпанії за якістю і ціною.

Але я думаю, що з’явиться багато нових пасажирів. Бо багато хто зараз не літає транзитом, наприклад, через Київ, бо їм підходять тільки прямі рейси, наприклад, пасажири з дітьми або літні люди. Тому я думаю, що на прямих далекомагістральних рейсах буде багато нових пасажирів, які раніше не літали в Америку зі стиковками.

Також я очікую, що з боку Америки з’являться нові пасажири. Не треба скидати з рахунків, що наш регіон зараз активно розвивається, вкладаються інвестиції. Тому я очікую зростання пасажиропотоку на всіх наших американських напрямках.

Крім того, Lufthansa возить пасажирів з великим рівнем достатку. Вони як літали з цією авіакомпанією, так і продовжать це робити. Вони не відмовляться від сервісу і привілеїв Lufthansa.

У той же час від відкриття нових рейсів в Америку виграють і пасажири. Я очікую, що авіакомпанії в боротьбі за клієнтів будуть знижувати ціни, почнуть демпінгувати.

В цілому, я оцінюю потенціал пасажиропотоку аеропорту Львова в п’ять-вісім мільйонів пасажирів на рік.

– Ви трохи згадали про ціни. Можете оцінити як подешевшали авіаквитки після початку польотів зі Львова лоукостерів?

– Ринок стає більш конкурентним. Навіть у МАУ стали знижуватися ціни. Я бачу, що через широкий вибір квитки стали дешевіти. Навіть у Lufthansa іноді ціни нижчі на перельоти по одним і тим же маршрутам, що у інших авіакомпаній.

Крім того, коли той же Wizz Air бачить, що у нього збільшується пасажиропотік, то він не підвищує ціни, а додає частоти. Наприклад, так авіакомпанія підійшла з маршрутами до Вроцлава – на літній сезон Wizz Air збільшить частоту польотів з 4 до 5 на тиждень, Ґданська – з 2 до 3, Братислави – теж з 2 до 3.

– До того, як зі Львова почали літати лоукостери, багато жителів львівського регіону їздили до Польщі, щоб вже звідти літати такими авіакомпаніями. Чи помічаєте після старту польотів зі Львова Wizz Air і Ryanair відтоку клієнтів з польських аеропортів на користь Вашого?

– Мені приємно відзначити, що ми не тільки «забрали» свого пасажира, але і в цілому наростили як наш пасажиропотік, так і польських аеропортів.

Як було раніше? Раніше ми їхали до них на машинах, щоб далі продовжити подорожі літаками. А тепер частково ми летимо до Польщі, щоб там знову кудись пересісти в Європу або Америку. Тобто, за допомогою рейсів зі Львова ми просто підлітаємо в польські аеропорти на ті рейси, яких нам не вистачає. Наприклад, підлітаємо в Катовіце, Модлін і інші.

Також нам вдалося домогтися ще одного позитивного результату як для нас, так і для наших польських колег. На рейсах між нами і польськими аеропортами співвідношення українців і поляків досягає 50% на 50%. І така ж ситуація на німецьких напрямках, де половину складають німці.

Крім того, у нас з’явилися нові пасажири за рахунок українців, які приїжджають на машинах до Львова, відпочивають тут пару днів, а потім летять лоукостерами за кордон.

Тому я не можу сказати, що ми конкуруємо з польськими аеропортами. Ми, навпаки, даємо один одному приріст пасажиропотоку.

– Крім Іспанії, Португалії, Італії, Польщі в Європі ще є багато і інших перспективних напрямків. Наприклад, Франція. Чи ведете переговори з авіакомпаніями цієї країни про відкриття польотів до Львова?

– Якось я намагалася почати переговори з Air France. Але там мене перенаправили до їх лоукостера – Transavia. Але в Transavia мені порадили звернутися назад в Air France. Все можливо. Зараз на міждержавному рівні встановлені обмеження – між країнами можуть літати лише МАУ та Air France. Тому я вважаю, що коли ми зможемо домовитися з Air France, то вона зможе отримати необхідні дозволи на рейси до Львова.

Останнім часом в Air France переглянули свою політику – зараз вони стали віддавати перевагу старту польотів в регіональні аеропорти. Наприклад, авіакомпанія вже приблизно рік літає до польського Вроцлава.

Мої колеги з цього аеропорту радять мені продовжувати переговори з Air France. В авіакомпанії добре дивляться на регіональні авіавузли. Ми йдемо по п’ятах Вроцлава, він передає нам свій досвід. Я дуже добре ціную нашу дружбу з цим польським аеропортом.

Я не розглядаю польські авіаційні вузли, зокрема, Жешува, Вроцлава і Катовіце як конкурентів. Так, деякі з них знаходяться в радіусі нашої роботи. Але ми більше доповнюємо один одного в зростанні пасажиропотоку, ніж конкуруємо.

Мало того, польські аеропорти допомагають мені залучати нові авіакомпанії до Львова. Вони розповідають авіаперевізникам з Північної Європи про те, що Львів – це можливість дешевої подорожі на уїк-енд.

Ми дуже радіємо, що нам вдається активно розвивати в’їзний туризм. Це добре впливає на розвиток регіону і інвестиційної привабливості.

– Про Європу і Америку згадали. Давайте поспілкуємося про протилежну сторону – Азію. Ви ведете переговори про початок польотів до Львова авіакомпанії Qatar Airways. Вдалося домовитися?

– У січні ми чекаємо, що Qatar Airways приїде до нас провести операційний аудит. Неофіційне рішення про старт польотів є. Але остаточне буде прийнято після аудиту. Я дуже сподіваюся, що Qatar Airways почне польоти зі Львова вже влітку 2019 року.

Чесно кажучи, негативно на проведення переговорів вплинуло оголошення про введення воєнного стану. Я припускаю, що саме з цієї причини Qatar Airways і не приїхав до нас на аудит в грудні, як раніше планувалося. Авіаційний ринок дуже чутливий на подібні речі як введення воєнного стану.

Навіть авіакомпанія Wizz Air якраз через це до березня призупинила реалізацію свого рішення про відновлення роботи дочірньої фірми в Україні. А реально Wizz Air вже міг з березня наступного року почати літати внутрішньоукраїнськими рейсами. Крім того, швидше б стартували польоти в Іспанію і Португалію.

Для нас найголовніше, щоб не вводили військовий стан. Авіація дуже чутлива на такі ситуації. Як тільки відбуваються подібні події, люди намагаються залишитися вдома і нікуди не літати. Нам дуже важко відновлювати зростання авіаперевезень після цього. Тому для мене зараз найважливішим є стабільність в країні.

Нам доводиться дуже довго вмовляти авіакомпанії відкривати нові рейси. Крім того, нелегко зробити, щоб будь-який новий маршрут став прибутковим. Для цього необхідно літати на ньому два-три роки, залучаючи стабільний пасажиропотік. У той же час як тільки в країні може знову загостритися військова ситуація, багато авіакомпаній втече в один день. Потім нам необхідно буде роками вмовляти до нас повернутися знову.

– Чи ведете переговори з китайськими авіакомпаніями?

– Хотіти можна багато чого, але ми повинні йти крок за кроком. Якщо Qatar почне польоти до нас, то тоді вже можна буде починати переговори з китайцями. Тобто радіус маршрутів повинен розвиватися поступово. Якщо у нас буде Qatar і будуть рейси в США і Канаду, то тоді покажемо китайцям, що вже маємо далекомагістральні рейси та потенціал.

Тому для початку китайські пасажири нехай почнуть літати через Доху, де розміщений базовий аеропорт Qatar. Поки що вони літають до нас через Стамбул за допомогою Turkish Airlines. В цьому році нам вдалося збільш частоту польотів цього авіаперевізника до Львова з 1 рейсу на день до 1-2. Сподіваюся, що влітку 2019 року це будуть вже точно по два рейси на день або Turkish Airlines поставить великий літак Airbus A330.

turkish airkines у львові

– Не можу не запитати про розвиток внутрішньоукраїнських рейсів. Зараз зі Львова всередину країни виконуються регулярні рейси тільки до Києва. Чи плануєте відкрити рейси і за іншими маршрутами в межах України?

– Дуже болюче питання. Внутрішньоукраїнські перевезення дуже дорогі. Наприклад, на таких рейсах, на відміну від міжнародних, нараховується 20%-ий ПДВ – і на паливо, на аеропортові, і на аеронавігаційні послуги і так далі. В результаті на дорогі внутрішньоукраїнські рейси не вистачає достатньої кількості пасажирів, щоб завантажити літаки типу Boeing. Авіакомпаніям важко вийти навіть на точку беззбитковості таких польотів. Я давно спілкуюся з МАУ з цього приводу.

Але в цьому питанні у мене великі надії залишаються на Wizz Air. Вони не дуже хочуть починати виконувати такі рейси, але готові їх розглядати. Я їм запропонувала, щоб вони свої маршрути, наприклад, Харків-Львів і Одеса-Львів підстикували під свої міжнародні з нашого аеропорту.

Я працюю над цим, не забуваю про це. Я постійно виходжу з пропозиціями скасувати ПДВ на внутрішньоукраїнські рейси і розробити програму знижок на послуги з аеронавігаційного обслуговування.

Якщо пам’ятаєте, в 2008 році, коли Wizz Air заходив в Україну, авіакомпанія літала двічі на день зі Львова до Києва та Сімферополя. І всі були щасливі.

Крім того, я розмовляю зі SkyUp про відкриття внутрішньоукраїнських рейсів. Зараз ми чекаємо дозволу від Міністерства інфраструктури давати 30%-у знижку при обслуговуванні чартерних польотів. В такому випадку я буду намагатися умовити SkyUp, який зараз більше сконцентрувався на чартерних рейсах, відкрити і внутрішньоукраїнські маршрути.

Мало того, результатом моїх постійних лобіювань відкриття внутрішньоукраїнських польотів стала нещодавня пропозиція від аеропорту Полтави організувати рейси по маршруту Полтава-Львів.

– До речі, чи не розглядаєте як можливих конкурентів сусідні українські аеропорти?

– Ні. Мало того, я допомогою порадами представникам авіавузлів Тернополя та Хмельницького. Я їм підказала розпочати переговори з невеликими авіакомпаніями «Мотор Січ» або «УРГА».

– І останнє питання. Нещодавно в Києві був запущений залізничний експрес до «Борисполя». Чи не планується аналогічний сервіс у Львові?

– Нам нічого не треба будувати, як це було в Києві. У нас поруч з аеропортом проходить залізниця, де розташована станція «Скнилів». Зараз там поїзди не зупиняються, але не складає труднощів це організувати. Там є хороша розвилка. Можливо, в майбутньому звідти можна буде запускати поїзди на Трускавець, на Східницю.

Крім того, якщо буде приріст перевезень і необхідність покращувати логістику, то будемо вивчати можливість відкриття такого експреса. Цього року наш аеропорт розглядався в якості резервного під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Києві. Тоді ми дивилися на можливість від’їзду поїздів прямо зі «Львова» зі станції «Скнилів» у Київ. Від аеропорту доїхати до неї приблизно п’ять хвилин.

Фото з Фейсбуку Міжнародний Аеропорт “Львів”

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей