Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Пасажирка намагалася зняти маску під час рейсу. В результаті в аеропорті її чекала озброєна служба безпеки

  • 07.10.2020 11:06
  • Dmytro
Літак LOT

Нещодавно в Польщі з однією з пасажирок рейсу LOT виникла досить безглузда ситуація, пов’язана з вимогою користування маскою. Хоча, можливо, таким чином авіакомпанія намагалася показати приклад, що може статися з іншими мандрівниками, які порушують встановлені правила.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Напевно, для однієї з пасажирок рейсу LOT та її дочки рейс з Зеленої Гури до Варшави 18 вересня можна вважати невдалим. Що сталося? Після зльоту їй стало зле, тому вона зняла маску, прикрила обличчя хусткою і почала пити воду. Як вона пояснила, це їй допомагає в таких випадках.

Проте в ситуацію втрутився головний бортпровідник, який попросив її надягнути маску, якщо у неї немає відповідної медичної довідки. Жінка так і зробила. Проте за деякий час ситуація загострилася.

Незабаром після зльоту бортпровідник роздав пасажирам пиріжки з ягодами, прецелі і мінеральну воду. Жінка їх взяла, проте не вживала. Однак всі пасажири навколо познімали маски, щоб поїсти. Зняла маску і наша пасажирка. Проте після цього до неї знову підійшов головний бортпровідник, наказавши одягнути маску. Крім того, за деякий час вона почула голос капітана з гучномовця. «Прошу пасажира з 10 ряду негайно надіти маску», – наказав він.

– Я попросила головного бортпровідника пояснити, наприклад, чи є норма, яка регулює час пиття води на борту. У відповідь я почула, що, якщо я не вдягну маску, служба безпеки чекатиме мене в аеропорті, – повідомила пасажирка Wyborcza.pl Szczecin.

Врешті вона таки вдягла маску, проте представники служби безпеки все одно її чекали.

– На злітно-посадковій смузі з чорної машини із закритими вікнами вискочили озброєні до зубів офіцери в балаклавах. Нас відвели до машини, дочка запанікувала, вона дуже злякалася цих людей, потім не могла спати ночами, прокидалася з криком, – розповідає пасажирка.

За три дні вона летіла назад тим же маршрутом. І ситуація повторилася – головний бортпровідник особисто перевірив, чи не зняла вона маску.

Проте на цьому ця історія не завершилася. Поліція порушила проти пасажирки кримінальну справу, оскільки «вона не виконувала наказ командира літака, пов’язаний з порядком на борту».

LOT поясняє дії своїх працівників тим, що пріоритетом перевізника є безпека пасажирів. В авіакомпанії вказують на те, що лише ті, хто їсть або п’є, можуть зняти маски під час перельоту. В свою чергу пасажирка не виключає подання цивільного позову проти перевізника.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей