Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

#UvidpustkuRoutes. Еквадор: Кіто → Отавало → Національний парк Кайамбе Кока → Котопахі → Тена → Кілотоа → Чимборасо → Баньйос → Національний парк Сангай → Куенка → Національний парк Кахас → Ґуаякіль → Монтаньїта → Галапагоси

  • 20.02.2022 20:32
  • Eugene
Еквадор Кілотоа

Країни Південної Америки – це знахідка на справжніх мандрівників! Еквадор займає високі позиції серед них, адже в цій країні знаходяться прекрасні природні парки, історичні міста, археологічні пам’ятки, а також неймовірно гарні Галапагоські острови. Ми розкажемо вам про найцікавіші місця Еквадора, щоб вам було легше зорієнтуватися пі час подорожі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Еквадор, як і всі країни Південної Америки, тісно пов’язаний з історією великих європейський метрополій. Історію Еквадора можна розділити на три періоди – доколумбовий, колоніальний і республіканський. Кожен з цих періодів залишив в Еквадорі свою культурно-історичну спадщину і велику кількість цікавих пам’яток. Природні пам’ятки Еквадора – це одна з головних причин, завдяки якій туристи приїжджають до цієї країни. Чого тільки варті Галапагоські острови, які належать Еквадору! Невеликі розміри Еквадора, порівняно з іншими країнами Південної Америки, іспанська офіційна мова, долар США в якості головної валюти і зручне авіасполучення з європейськими країнами роблять цю країну зручною і комфортною для українських туристів. Ще одна перевага для мандрівки – громадянам України для перебування в Еквадорі з туристичною метою до 90 днів віза не потрібна. Ми розповімо про найцікавіші місця Еквадора, які цілком можливо побачити тільки за одну подорож.

Еквадор Пічинча

Долетіти до Еквадора дуже просто, наприклад з кількох іспанських міст. Переважна більшість авіарейсів виконується до столиці – Кіто, яка вважається одним з найгарніших міст Південної Америки. Окрім відпочинку після довгої дороги в Кіто необхідно запланувати кількаденну екскурсійну программу, щоб побачити готичну базиліка Дель-Вото-Насьональ і піднятися на одну з її веж до оглядового майданчика, церкву Сан-Франциско XVI століття, церкву Ла-Компанья XVII століття, палац Каронделет – резиденцію уряду та президента країни, майдан Плаза Гранде, Палац архієпископа, археологічний парк Rumipamba і прогулятися вулицею Калле Ла Ронда, де розташовані численні галереї, кав’ярні та інші розваги.

Еквадор Кіто

В центральній частині Кіто знаходиться невелика гора Ель-Панесільо, з якої відкривається прекрасний вид, на верхівці розташована статуя Діви Марії заввишки 41 метр. На заході місто “захищає” вулкан Пічинча, на який можна піднятися за допомогою канатної дороги і з якого теж відкривається прекрасний вид.

Еквадор Кіто

Еквадор отримав свою назву від іспанського слова, яким називають екватор. Завдяки такій унікальній локації, недалеко від Кіто знаходиться пам’ятник “Середина світу” – споруда, що “розділяє” планету на дві півкулі. Пам’ятка дуже популярна серед туристів, адже у світі не так багато місць, де можна постояти однією ногою у південній півкулі, а іншою – у північній.

Еквадор Кіто

За кілька годин поїздки від Кіто на північ знаходиться невелике місто Отавало, яке набуло популярності завдяки базару, на якому продають різноманітні традиційні для Еквадору вироби мистецтва, одяг, сувеніри і незвичайні для європейських туристів продукти харчування.

Еквадор Отавало

На північний захід від Отавало знаходиться мальовничий заповідник Катакачі Каяпас, який складається з вулканів і гір, лісів, озер і долин. В заповіднику мешкають понад 500 видів птахів і унікальні тварини, на кшталт оцелотів і магелланових собак.

Еквадор Котакачі Каяпас

Природа є невід’ємною частиною подорожі по Еквадору. На схід від Кіто розташований Національний парк Кайамбе Кока, який поєднує на своїй території тропічний ліс Амазонії і гірську гряду з вулканом Кайамбе. Родзинкою парку є прекрасний водоспад Сан Рафаель заввишки 130 метрів.

Еквадор Каямбе-Кока

На сході країни, на кордоні з Перу розташований Національний парк Ясуні – найбільший заповідник Еквадору. На території парку мешкають індіанські племена уаорані, тагаєрі та тароменані, а також величезна кількість видів птахів і тварин.

Еквадор Пінлопата

За 50 км на південь від Кіто розташований один з найбільший активних вулкані у світі – Котопахі, заввишки 5897 метрів. Професійні альпіністи мають змогу підкорити цей вулкан, а для інших туристів організовують екскурсійні подорожі верхи біля підніжжя вулкану, проживання у традиційних наметах і різні культурні заходи.

Еквадор Котопахі

На південний схід від Кіто і Котопахі знаходиться невелике місто Тена, який туристи використовують в якості відправної точки для подорожей у джунглі Амазонії. Тена стоїть на річці Напо (притока Амазонки), що дозволяє зайнятися водним туризмом або рафтингом.

Еквадор

Недалеко на захід від міста Латакунґа варто побувати на вулкані Кілотоа, у кратері якого знаходиться мальовниче озеро з блакитною водою, а біля берегів кілька гарячих джерел. Для туристів доступні пішохідні маршрути навколо озера і водні екскурсії.

Еквадор Кілотоа

Далі на південь, недалеко від міста Амбато знаходяться кілька цікавих природніх пам’яток. Згаслий вулкан Чимборасо розташований на південний захід від Амбато і є найвищою горою Еквадору (6267 метри). Багато досвідчених альпіністів намагаються додати Чимборасо до своєї історії сходжень, але і для менш досвідчених навколо вулкану знайдеться багато місць для походів.

Еквадор Чімборасо

На південний схід від Амбато варті уваги гарячі джерела в містечку Баньйос, де можна відпочити серед чудової природи і зайнятися активним туризмом. Недалеко від Баньйоса знаходиться один з найгарніших водоспадів країни – Пайлон дель Діабло. Непроста пішохідна стежка до водоспаду цілком компенсується неповторним видом.

Еквадор Пайлон дель Діабло

Далі на південь від Амбато знаходиться Національний парк Сангай – один з найгарніших в Еквадорі. На території парку розташовані два діючих вулкани і один згаслий, а для туристів доступно багато пішохідних і веломаршрутів для екскурсій через ліси, до озер і термальних джерел та долинами річок.

Еквадор Сангай

Неважливо який вид транспорту обрати для подорожі по Еквадору, але в одному місці точно необхідно скористатися потягом – La Nariz del Diablo або “Ніс диявола”. Це місце у горах на заході від парку Сангай, поруч з містечком Сібамбе, відоме своїм залізничним маршрутом, який прокладений на схилах уздовж мальовничої долини. Поїздка на потязі цим маршрутом залишить по собі купу позитивних емоцій від краєвидів.

Еквадор La Nariz del Diablo

Імперія інків не обійшла стороною територію сучасного Еквадору. За 80 км на північ від Куенки знаходиться стародавнє андське місто Інгапірка, яке точно сподобається поціновувачам історії і археології. На території комплексу можна побачити оригінальні і відновлені елементи архітектури інків, захисні і цивільні споруди та навіть частини вулиць стародавнього міста.

Еквадор Інгапірка

Куенка – дуже гарне і популярне туристичне місто, що занесено до спадщини ЮНЕСКО. Серед пам’яток Куенки відзначимо весь історичний центр міста, а також монументальний собор Нуева, собор Іглесія дель Саграріо XVI століття, церкву Сан-Себастьяна, майдан Сан-Блас, Музей релігійного мистецтва і торгівельний майдан Пласа-де-Сан-Франциско. Для поціновувачів історичної архітектури Куенка стане справжньою знахідкою.

Еквадор Куенка

На заході від Куенки розташований Національний парк Кахас, який складається з понад 270 озер, долин і гір, що робить його прекрасним місцем для активного туризму, походів і водних видів спорту.

Еквадор Кахас

Варто згадати про ще одну природну пам’ятку – Національний парк Подокарпус, що розташований на півдні Еквадору. Для туризму серед практично дикої природи кращого місця годі і шукати. В парку на шляху туристів чекають дикі джунглі, водоспади і гірські річки, майже 560 видів птахів і тварин.

Еквадор

Еквадор розташований на березі Тихого океану і, звісно, має головний порт – місто Ґуаякіль – найбільше в країні. Ґуаякіль від відкритого океану відділяє однойменна затока, до якої впадає річка Гуаяс, а також острів Пуна. Для морського відпочинку в Ґуаякілі місць дуже мало, проте знайдеться велика кількість різноманітних розваг, торгівельний центрів, набережних з гарними видами, музеїв і пам’яток, на кшталт Ґуаякільського собору.

Еквадор Гуаякіль

Для океанічного відпочинку прекрасно підійде курортний регіон навколо міста Монтаньїта, на заході від Ґуаякіля. Там туристам доступні широкі піщані пляжі, ідеальні умови для серфінгу, розвинені туристичні містечка, на кшталт Салінаса або Аянге, з готелями, ресторанами і сучасною інфраструктурою.

Еквадор Салінас

Якщо планувати подорож до Еквадора, то обов’язково необхідно відвести час для окремої міні-подорожі на Галапагоські острови. Архіпелаг розташований за 965 км на захід від материкової частини країни, група складається з 13 великих островів, 6 невеликих і купи дрібних острівків-скель. Дістатися на острови можна авіарейсами з Кіто або Ґуаякіля, аеропорти розташовані на островах Бальтра і Сан-Крістобаль, а між островами пересуватися на човнах і катерах. Галапагоси – це окрема і унікальна еко-система, яка складається з різноманітних природних зон, де мешкає багато видів тварин.

Еквадор Галапагоси

Серед туристів перш за все популярні острови Санта-Крус (поруч з Бальтра), на якому знаходиться адміністративний центр Галапагосів, неповторні лавові лабіринти, центр розведення черепах і Дослідницька станція Чарльза Дарвіна. Власне, великі черепахи – це головний магніт для туристів, особливо в період квітня-травня, коли маленькі черепашки вилуплюються з яєць і вилазять з піску. Також варто відзначити місцевий рибний базар в місті Пуерто-Айора, який сподобається поціновувачам страв з морепродуктами.

Еквадор Галапагоські острови

Острів Сан-Крістобаль відомий завдяки великому скупченню морських левів. Зупинившись у головному місті острова Пуерто-Бакерісо-Морено, можна легко організувати екскурсії для спостереження за цими тваринами або навіть плавання з маскою поруч з ними. На Сан-Крістобалі знаходиться найбільше прісне озеро архіпелагу – Ель-Джунко.

Еквадор Галапагоські острови

Третій популярний туристичний острів – Ісабела – найбільший на архіпелазі. На ньому можна побачити галапагоських пінгвінів, галапагоських бакланів, морських ігуан, черепах і пеліканів. На заході від головного міста острова – Пуерто-Віяміл, розташоване місце Los Túneles – це природні басейни у застиглій лаві, де мешкають скати, акули та інші морські тварини. Los Túneles – ідеальне місце для дайвінгу і снорклінгу на Ісабелі. Окрім цього на острові популярний активний пішохідний туризм до вулканів Сьєрра-Негра, Вульф і Дарвін, з яких відкриваються чудові панорами.

Еквадор Галапагоські острови

На Галапагосах варті уваги і острови Марчена, ПінтаСантьяґоФернандінаФлореана і Еспаньйола. На кожному з них або поруч з островами можна побачити вже згаданих тварин, а також дельфінів, фламінго, фрегатів та унікальні рослини.

Еквадор Галапагоські острови

Галапагоси вважаються одним з найкращих місць на планеті для океанічного дайвінгу і спостереження за тваринами. Саме тому подорож до Еквадора не може обійтися без цих островів. І нехай шлях до цієї країни довгий, проте спогади від такої мандрівки – безцінні!

Маршрут подорожі:

Кіто – Отавало – заповідник Катакачі Каяпас – Національний парк Кайамбе Кока – Національний парк Ясуні – Котопахі – Тена – Кілотоа – Чимборасо – Баньйос – Пайлон дель Діабло – Національний парк Сангай – La Nariz del Diablo – Інгапірка – Куенка – Національний парк Кахас – Національний парк Подокарпус – Ґуаякіль – Монтаньїта – Галапагоські острови

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Знижки на квитки та акційні тури швидко зникають. Щоб не проґавити найкращі пропозиції дешевих подорожей обов’язково підпишіться на миттєві повідомлення з нашого Телеграм-каналу >>

Готель

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Кіто – 3* Hotel Quito by Sercotel

Hotel Quito by Sercotel

Монтаньїта – Selina Montañita

Selina Montañita

Пуерто-Айора – Hotel La Casa de Judy

Hotel La Casa de Judy

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей