Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Пасажири цієї країни чи не найбільше постраждали в ЄС від Covid-19. Порожній аеропорт, скасовані рейси

  • 11.09.2020 17:57
  • Dmytro
Словенія

Якщо у вас немає національного перевізника, ваші аеропорти ризикують спорожніти. До таких висновків можна дійти, проаналізувавши ситуацію в Словенії. Авіакомпанії сильно скорочують сполучення з цією країною. Схоже, саме її пасажири найбільше постраждають в Європейському Союзі від пандемії Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

З більш ніж 2 мільйонами пасажирів Словенія ніколи не була ласим шматочком для перевізників. Незважаючи на те, що з Любляни виконувалося досить мало рейсів лоукостерами, в рекордному 2018 року столичний аеропорт показав гарні результати. Тоді він обслужив понад 1,8 млн пасажирів. Проте Covid-19 все змінив. Авіакомпанії не скоро повернуться до активних перельотів до Словенії. А ті, які відновили рейси, вже поступово змінюють свої плани.

Зокрема, на проблеми в авіаційній галузі цієї країни вказує Simple Flying. Наприклад, в понеділок, 7 вересня, з головного аеропорту Словенії було заплановано всього 6 регулярних рейсів: 2 перельоти Lufthansa до Франкфурта і по одному Turkish Airlines до Стамбула, Air Serbia до Белграда, Air France до Парижа, easyJet до Лондона і LOT до Варшави. А на вівторок, 8 вересня, було заплановано всього 3 рейси: 2 перельоти Lufthansa до Франкфурта і 1 – Wizz Air до Брюсселя.

У Wizz Air це єдиний маршрут, по якому вони виконують рейси зі столиці Словенії. До того ж – один з останніх перельотів за цим маршрутом. Wizz Air припиняє виконувати рейси тут 19 вересня. Це буде другий раз за останній рік, коли перевізник повністю припинить роботу в Словенії. Щоправда, згідно з інформації з системи бронювання на сайті Wizz Air, авіакомпанія планує відновити рейси в кінці березня 2021 року.

Словенія

Швидше за все, це тільки початок списку перевізників, які скасовують свої маршрути до Любляни і поки не збираються туди повертатися. Наприклад, ще в березні Lufthansa припинила щоденне сполучення з Мюнхеном і не планує продовжувати його до початку літнього сезону 2021 року. Приблизно такі ж плани у British Airways, яка має намір відновити перельоти до Лондона тільки в травні 2021 року.

Brussels Airlines вже призупинила свої рейси з Брюсселя до Любляни, а Transavia це зробить (рейси з Амстердама) за кілька днів. Теоретично в системах бронювання обох авіакомпаній є квитки на зимовий сезон. Проте, як вказують в Simple Flying, повернення цих рейсів малоймовірне.

Те ж саме і з маршрутом LOT до Варшави. Останній переліт за цим напрямком запланований на 16 вересня. Потім рейси будуть припинені, щонайменше, до кінця жовтня.

Також скорочує маршрути і частоту EasyJet, а Swiss не має наміру відновлювати перельоти, як мінімум, до початку літнього сезону 2021 року. Також відмовилися від своїх планів щодо Словенії авіакомпанії Windrose (рейс до Києва) і Israir (перельоти до Тель-Авіва).

Словенія

У чому причина такого скорочення? Основна, звичайно ж, пандемія Covid-19. І хоча в Словенії не так багато випадків зараження цим вірусом, одним з глобальних наслідків даного явища є значне зниження попиту на авіаперельоти. В результаті авіакомпанії, які відновлюють рейси, спочатку обирають найбільш прибуткові маршрути. На жаль, Словенія не входить до числа цих напрямків. Наприклад, про це свідчить те, що Любляні не щастить з залученням лоукостерів – це одна з небагатьох країн Європи, куди не літає Ryanair.

Ще одна причина такої ситуації – відсутність національного перевізника. Раніше таким була Adria Airways. Проте в минулому році ця авіакомпанія оголосила про зупинку перельотів. Раніше вона виконувала рейси до багатьох великих європейських хабів, наприклад, до Брюсселя, Франкфурта, Цюріха, Відня, Мюнхена.

В результаті всієї цієї ситуації в липні аеропорт Любляни обслужив тільки 20,9 тис. пасажирів. Це на 90% менше, ніж в минулому році.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей