Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

З України відновилися чартерні рейси до Туреччини та Єгипту

  • 01.07.2020 12:14
  • Dmytro

Схоже, що наші відпустки врятовані. Авіакомпанії відновили чартерні рейси до найбільш популярних курортів серед українських туристів. Залишилося трішки почекати і, можливо, ЄС також скасує свою заборону.

Сьогодні вночі, 1 липня, українські авіакомпанії відновили чартерні рейси до Туреччини та Єгипту. Найбажанішими виявилися турецькі пляжі. Як свідчить онлайн-табло на сайті SkyUp Airlines, вже за декілька хвилин після опівночі стартували перельоти з Запоріжжя та Харкова до Анталії. Трохи пізніше, вранці, вирушив літак цього перевізника і з «Борисполя» до південного турецького міста. А вдень SkyUp Airlines запланував здійснити переліт з Одеси до Анталії.

Інші також полетіли

Проте, не тільки SkyUp Airlines відновив чартерні рейси до Туреччини. Наприклад, як вказується на сайтах українських аеропортів, вранці з «Борисполя» вирушив до Анталії літак Wind Rose, а з Харкова – Azur Air Ukraine.

Також на сьогодні заплановані рейси з «Борисполя» до Анталії у МАУ і Azur Air Ukraine. Крім того, Azur Air Ukraine має намір здійснити переліт з «Борисполя» до Бодрума.

Єгипет

Українські туристи мріють повернутися і на курорти Червоного моря. Сьогодні вранці з «Борисполя» до Шарм-ель-Шейха здійснив рейс літак SkyUp Airlines, а до Хургади – Azur Air Ukraine.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей