Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Пожити вдома у індійського магараджі! На Airbnb вже можна орендувати навіть королівські палаци

  • 13.11.2019 08:45
  • Dmytro
Палац Джайпура

Коли ми користуємося сервісом Airbnb, то зазвичай шукаємо стандартне житло – кімнату, квартиру чи навіть віллу. Та хто б міг подумати, що за допомогою цього ресурсу у туристів буде можливість пожити у справжньому королівському палаці.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Власні дворецький і екскурсовод, післяобідній чай в компанії павичів, критий басейн – все це буде доступне для вас, якщо зацікавитися новою пропозицією на Airbnb. 3 23 листопада королівська родина Джайпура з Індії стане першою монаршою сім’єю, яка прийматиме мандрівників в своїх помешканнях за допомогою відомого онлайн-ресурсу. Про це йдеться у повідомленні Airbnb.

Палац Джайпура

Туристи зможуть оселитися в одній із найвідоміших будівель Індії – 300-річному палаці Джайпура. Саме там проживає королівська родина цього міста – столиці індійського штату Раджастхан. Господар палацу 21-річний магараджа Падманаб Сінгх. Він наслідував титул від свого діда 2011 року. Родина Джайпура править майже тисячу років.

Магараджа Падманаб Сінгх

Гості зможуть забронювати та зупинитися в одній із розкішних приватних секцій королівського палацу, яка до цього часу використовувалася для королів та їх особливих гостей. Люкс включає власний хол, кухню, розкішну ванну кімнату та приватний, критий басейн.

Палац Джайпура

Мандрівники по-справжньому переконаються, що таке жити як королі. В інтер’єрах палацу можна буде побачити багато прикрашені палати, великі приймальні, кришталеві люстри, позолочені настінні прикраси, хитромудрі різьблення та великий, всесвітньо відомий музей. Свого часу його відвідували такі відомі особи як Білл Клінтон, принц Чарльз та Джекі Кеннеді.

Палац Джайпура

Цей палац ніколи раніше не був доступний для оренди сторонніми гостями. Кошти від кожного бронювання будуть спрямовуватися на благодійність. Схоже на те, що це будуть чималі заробітки. Проживання в палаці буде коштувати $8 тисяч за ніч.

Ще не користувалися Airbnb? Зареєструйтеся за цим посиланням і отримаєте до 32 євро на свою першу подорож.

Фото Airbnb

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей