Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МАУ здійснить спеціальний рейс до Маямі

  • 18.04.2020 12:49
  • Dmytro
ліврея МАУ

Українські авіакомпанії продовжують виконувати спеціальні рейси. Спочатку здебільшого ми чули про те, що ними користуються наші громадяни, щоб повернутися додому. Проте такі рейси організовуються і для іноземців, які хочуть виїхати з України до себе на батьківщину.

26 квітня авіакомпанія МАУ виконає прямий рейс з Києва до Маямі. Про це вказується в системі бронювання на сайті перевізника. Квитки вже в продажу – $1000 в одну сторону за тарифом Economy Standard.

Рейс МАУ

На жаль, це не старт польотної програми до Маямі, про можливість відкриття якої минулого року розповідав в інтерв’ю порталу «У відпустку» віце-президент з комерції МАУ Сергій Фоменко.

Поступово ми прийдемо до того, що додамо частоти на маршруті до Торонто і новий рейс до ще одного міста в США. Для цього логічним був би вибір Маямі, оскільки місцевий аеропорт – це вихід до Латинської Америки. Тут розташований великий транзитний пункт за даним напрямком. Крім того, на польоти до Маямі великий попит з боку пасажирів із сусідніх з нами країн – Білорусі, Молдови, Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини, Румунії. З цих країн зручно прилетіти до України і далі полетіти до Флориди, – розказував Сергій Фоменко.

Поточний рейс, фактично, організовується для громадян США, які хочуть потрапити з України до Флориди.

Проте квитки доступні і нашим громадянам, які мають право на постійне проживання в США або імміграційні візи. В посольстві США в Україні радять повідомити їх, щоб можна було підтвердити можливість подорожі до США з Міністерством закордонних справ України. Це значно полегшить від’їзд, зазначається в повідомленні на сайті американської дипломатичної установи.

Щоправда, громадяни України зможуть вирушити додому зворотнім рейсом МАУ з Маямі до Києва. Квитки теж вже є в продажу – $1005 в одну сторону за тарифом Economy Standard.

Рейс МАУ

Як повідомляє посольство України в США на своїй офіційній сторінці в Facebook, до вартості перельоту включено оплату за двотижневу обсервацію з харчуванням.

⚡️Шановні громадяни України,Інформуємо про здійснення авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» спеціального…

Gepostet von Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США am Freitag, 17. April 2020

SkyUp Airlines

МАУ – не єдина авіакомпанія, яка зараз вивозить іноземців з України до себе на батьківщину. 21 квітня SkyUp Airlines організує рейс до Франкфурта. Ним зможуть скористатися тільки громадяни країн ЄС. Квитки на цей рейс коштують від €229.

Рейс SkyUp Airlines

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей